סלו(מיקס)טייפ

בכל מקום מדברים על אבולה בזמן האחרון. מדברים על ההתפשטות הקטלנית שלה במדינות דרום אפריקה, על הסכנה הממשית של התפרצות המונית, הסימפטומים הנוראיים, והגופות הנערמות עם כל יום שעובר. המחלה המדבקת הזאת הרגה יותר מ-1,145 אנשים ואין לה חיסון. אבל כאן, במערכת פרברים, מחלה מסתורית אחרת מסתובבת בין המסדרונות. היא מופצת בעזרת מגע של מיתרי הקול עם חלל האוזן הפנימי, ומתמקמת אי שם בתאים האפלים ביותר של המוח, הנעלים לבינתינו. כן, אותם התאים הגורמים לכם לדקלם את Call Me Maybe בשירותים ואותם התאים שגורמים לזמזם שיר שלם שרודף אותכם במשך שנים בלי שאין לכם מושג מה שמו (לדוגמה, נומה נומה היי ליווה אותי מכיתה ו' עד לכיתה ט').

כמו תקליט שרוט, הצלילים מהשירים שאגדתי כאן יתקעו לכם בראש שוב ושוב ושוב. השירים כאן הם הזכורים ביותר, לדעתי, מבין השירים שנחשבים למדבקים (החלטתי לוותר על נומה-נומה-היי אבל הוא ראוי לציון). יש להשתמש במיקס בזהירות – הוא עלול להיות מדבק.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>